Jak wybrać idealną lalkę - PORADNIK

Jak wybrać idealną lalkę dla swojego dziecka?
To najczęściej zadawane pytanie odnośnie wyboru lalek, dlatego stworzyliśmy mini poradnik, krok po kroku.
Nasze lalki są różnorodne, dzięki czemu trafiają do szerokiej gamy odbiorców. Na pewno znajdziesz to czego szukasz!

Pomyśl, który rodzaj lalki spodoba się dziecku najbardziej.

Pamiętaj, że nie chodzi tylko o wygląd, a także o funkcjonalność. Są miłośnicy bobasów, które można kąpać, inni zaś wolą lalki płaczące, itd. 


Długie włosy, duże oczy i niesamowite ubrania! Te ślicznotki mają miękkie brzuszki, a głowę, ręce i nogi wykonane z dobrego gatunkowo winylu.

Każda chwila spędzona z taką lalką będzie wyjątkowa.


Tymi lalkami zachwyci się każdy miłośnik mody! Długie włosy, duże oczy i niesamowite ubrania! Te ślicznotki są całe wykonane z winylu. Ich rączki i nóżki są ruchome, a głowa porusza się przegubowo, co pozwala obracać głowę we wszystkich kierunkach!

Słodkie laleczki, które płaczą i wołają "mama, papa" po wyjęciu smoczka. Wszystkie lalki są wykonane ręcznie i noszą urocze ubranka. Lalki mają miękkie brzuszki wypełnione wyściółką oraz głowę, rączki i nóżki z winylu.
Wzbudzają w dziecku zachwyt i opiekuńczość.

Bobasy o pięknych buziach i słodkim spojrzeniu pokocha każde dziecko! Wszystkie lalki z tej kategorii są wykonane z miękkiego winylu, dzięki czemu mogą być kąpane. Realistyczny wygląd i funkcjonalność to ich ogromny atut, który uczy dzieci empatii.

Przepiękne niemowlaki, które wyglądają jak żywe! Ich brzuszki zostały wypełnione miękką wyściółką, a po jego naciśnięciu zaczną płakać lub śmiać się i wołać "mama, papa".
Obok takiej słodkiej buźki nikt nie przejdzie obojętnie!


Dobierz rozmiar lalki do wieku dziecka. Wszystkie lalki są rekomendowane dla dzieci powyżej 3 roku życia. 3-latki pięknie opiekują się ślicznotkami do 36 cm. Większe lalki ucieszą zdecydowanie starsze dzieci. Jeśli myślisz o lalce jako prezent ndla młodszego dziecka, polecamy zdecydowanie piękności z miękkim brzuszkiem, są idealne do przytulania.

Wybierz lalkę, która Cię zachwyci.
Zapamiętaj jej imię.

Wejdź na NASZE ALLEGRO i wpisz w wyszukiwarkę imię wybranej lalki lub szukaj w patronackich sklepach internetowych zamieszczonych w zakładce SKLEPY.

Zamów i ciesz się idealną lalką dla Twojego dziecka!

Wolisz zobaczyć lalkę przed zakupem? Dotknąć ją, obejrzeć dokładnie?

To możliwe! Zajrzyj w zakładkę SKLEPY i poszukaj swojego w okolicy.